Директор ліцею

Равлюк Лариса Віталіївна

 

Ми вітаємо Вас  на сайті Кельменецького ліцею!

Сподіваємося, що з цікавістю поринете

в наш освітній та виховний простір.

Пишаюся тим, що  з дня відкриття

ліцей сміливо стартував, 

за невеликий відрізок часу  впевнено крокує,  

гідно утверджується на теренах району та області,

  перспективно планує майбутнє!

Недаремно нашим  гаслом  стали слова:

«Пізнаєм! Досягнем! Здобудем!»

Щиро хочемо, щоб всі відвідувачі  сайту

щодня знайомилися з нашим  життям,

раділи  успіхам ліцеїстів та їх вчителів, 

досягненням учнівського

та педагогічного колективу.

А ще чекаємо підтримки від усіх,

хто завітає у  наш віртуальний світ,

надаватиме допомогу у вирішенні різних проблем,

у розвязанні  важливих завдань

навчально-виховного процесу закладу.

 

Статистика

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Декада природничо-оздоровчих дисциплін

Урок біології у 8-А та 8-Б класах на тему: "Профілактика порушень опорно-рухової системи (вчитель Ткач С.А.) Учні із задоволенням виконували проблемно-пошукові завдання, захищали міні-проекти. А в 10-А класі Ткач С.А. провела урок на тему: "Ліпіди. Будова. Функції".  Старшокласники розв"язували біологічні завдання, працювали з алгоритмами, створювали структурований конспект.

Вчитель хімії Голубєв В.Ф. в 10-Б класі провів урок на тему: "Алкіни. Загальна та молекулярна формули алкінів, структурна ізомерія, систематична номенклатура. Фізичні властивості алкінів".  Десятикласники розвивали уяву на прикладі складання ізомерів алкінів, вирішували проблемні питання у мікрогрупах.

"Енергетичні рівні. Електронні орбіталі" - таку тему опрацьовували учні 7-А класу разом з учителем хімії Білійчук М.А. На уроці використовувалися такі інтерактивні прийоми як "Тренажер пам"яті", "Інтелект-картка", створювалися проблемно-пошукові ситуації,  з якими учні успішно справлялися.

Вчитель географії Караван Н.В. у 6-Б класі провела поліфункціональний урок на тему: "Будова літосфери, її властивості. Країни Австралії та Океанії. (Австралія)". На уроці використовувалися різні інтерактивні методи, на різних етапах уроку був мультимедійний супровід.

В 7-Б класі Мардар В.І. провела урок біології на тему: "Риби: особливості будови, різноманітність, значення". Учні шляхом проведення пошуково-дослідницької роботи вивчали нову тему, розвивали логічне мислення при створенні проблемних завдань.

Вчитель біології Гончуляк Л.С. в 11-Б класі провела урок на тему: "Мутаційна мінливість". На уроці створювалися проблемні ситуації, які учні успішно втрішували.  Вчитель використовувала різні інтерактивні прийоми, мультимедійний супровід.

 

шаблоны детских сайтов.