Директор ліцею

Равлюк Лариса Віталіївна

 

Ми вітаємо Вас  на сайті Кельменецького ліцею!

Сподіваємося, що з цікавістю поринете

в наш освітній та виховний простір.

Пишаюся тим, що  з дня відкриття

ліцей сміливо стартував, 

за невеликий відрізок часу  впевнено крокує,  

гідно утверджується на теренах району та області,

  перспективно планує майбутнє!

Недаремно нашим  гаслом  стали слова:

«Пізнаєм! Досягнем! Здобудем!»

Щиро хочемо, щоб всі відвідувачі  сайту

щодня знайомилися з нашим  життям,

раділи  успіхам ліцеїстів та їх вчителів, 

досягненням учнівського

та педагогічного колективу.

А ще чекаємо підтримки від усіх,

хто завітає у  наш віртуальний світ,

надаватиме допомогу у вирішенні різних проблем,

у розвязанні  важливих завдань

навчально-виховного процесу закладу.

 

Статистика

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Декада ІКТ

 Гарабажій М.В. в 10-А класі провела урок "Інфографіка. Розв"язування задач з різних предметних галузей". За допомогою інтерактивних прийомів проводилася перевірка знань учнями фактичного матеріалу і основних понять і застосування цих знань у стандартних і змінених ситуаціях. В 6-Б класі Марія Василівна провела урок на тему: "Комп"ютерні презентації, як засіб відтворення ідеї. Казки у презентаціях.

Витель інформатики Іванська Вікторія Валеріївна разом з учнями 3-А класу провела урок "Створення зображень з геометричних фігур. А в 3-Б класі урок на тему "Середовище графічного редактора, панель інструментів. Палітра кольорів. Колір фігури і колір фону" провела вчитель Андрущак Ольга Михайлівна. На уроках використовувались різноманітні інтерактивні технології.

 

Урок проводить Білобрицький Олег Борисович у 9-А класі. Тема уроку:  "Створення карти знань". Учні розділилися на макрогрупи і виконували різні завдання. 

Вчитель інформатики Секрета Андрій Віталійович проводить урок на тему "Об"єкти презентації. Типи слайдів" в 6-Б класі. Практична робота на уроці виконувалася за допомогою таких інтерактивних технологій як "мозковий штурм", прийом смислового аналізу" і інших.

 

 

У 11-Б класі Коваль Артем Васильович провів урок на тему: "Електронні таблиці. Табличний процесор". Учитель використовував такі прийоми як робота в малих групах, "мозковий штурм", незакінчене речення Профорієнтаційна робота, зв"язок з життям будуть корисними випускникам у виборі майбутньої професії.

Вчителі Іванська В.В. та Андрущак О.М проводять інформаційний квест "Безпечний інтернет".

 

               

               

     

          

Участь у міжнародній комп"ютерній грі "Година коду"  (Вчитель інформатики Гарабажій М.В.)Годину Коду створено для розвінчування міфів про складність програмування. Адже дослідження показують, що діти можуть опановувати базові поняття програмування навіть до того, як вони навчаться читати й писати.

Учні 7-А класу і неодноразові переможці обласних олімпіад та конкурсів Лупашко Андрій, учень 11-А класу та Рибчинський Назар, учень 10-А класу ,,працювали в якості волонтерів. Усі учасники нагороджені відповідними сертифікатами.

 

 

           

День веселої інформатики провела Гарабажій М.В., радіогазету з теми "Видатні українці - засновники інформаційниї технологій" підготував Білобрицький О.Б.

  

               

               

               

Участь в обласному конкурсі WEB-дизайнерів та Користувачів ПК. Вчитель Гарабажій М.В. Лупашко Андрій - І місце у номінації "Користувач ПК", Рибчинський Назар - ІІІ місце у номінації "Програмування", Варнаков Олексій - грамота "За крок до перемоги".

Учні Гарабажій М.В. взяли участь в обласному конкурсі ІКТ "Байт". Манчул Настя - ІІІ місце у номінації "Графічний редактор", Підкова Максим - ІІ місце у номінації "Навчально-демонстраційні програми", Слободян Володя - грамота "За крок до перемоги".

шаблоны детских сайтов.