Директор ліцею

Равлюк Лариса Віталіївна

 

Ми вітаємо Вас  на сайті Кельменецького ліцею!

Сподіваємося, що з цікавістю поринете

в наш освітній та виховний простір.

Пишаюся тим, що  з дня відкриття

ліцей сміливо стартував, 

за невеликий відрізок часу  впевнено крокує,  

гідно утверджується на теренах району та області,

  перспективно планує майбутнє!

Недаремно нашим  гаслом  стали слова:

«Пізнаєм! Досягнем! Здобудем!»

Щиро хочемо, щоб всі відвідувачі  сайту

щодня знайомилися з нашим  життям,

раділи  успіхам ліцеїстів та їх вчителів, 

досягненням учнівського

та педагогічного колективу.

А ще чекаємо підтримки від усіх,

хто завітає у  наш віртуальний світ,

надаватиме допомогу у вирішенні різних проблем,

у розвязанні  важливих завдань

навчально-виховного процесу закладу.

 

Статистика

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Декада англійської мови

Вчитель англійської мови Бурлака Л.А. провела урок англійської мови на тему "Всі ми різні" у 6-Б класі. Учням цікаво було узнати на уроці, як описати людину, що таке перше враження і про що воно говорить. На уроці вчителька використовувала такі інтерактивні прийоми як "мозковий штурм", "Здогадайся хто", роботу в парах, граматичний практикум і ін.

Вчитель Підкова А.Л. в 4-А класі провела урок англійської мови "Яскраві спогади про зимові канікули". На уроці проводилася  активізація лексичного матеріалу на тему "Зима", використовувалися різні інтерактивні прийоми, вправа на аудіювання, діалогічне мовлення, комунікативна гра "Вгадай, що я робив на зимові канікули".

"О, спорт! Ти..." - такою була тема уроку в 7-Б класі, який провела вчитель англійської мови Крайня Л.Н. Під час уроку учні проводили міні-дослідження, лексичний калейдоскоп про види спорту, змагання, обладнання.  Учням було цікаво побувати в ролі спортивних репортерів, виступати в дискусійному клубі.

 

Вчитель англійської мови Нікітюк В.М. в 6-А класі провела урок "Сімейне фото. Опис фото". Вчителька запропонувала учням інтерактивну гру "Здогадайся хто", мозковий штурм "Хто на фото". Учні займалися аудіюванням тексту, виконували конструктивні завдання, займалися діалогічним мовленням з використанням ключових виразів.

В 2-В класі вчитель англійської мови Боднар М.В. провела урок "Подорож до країни іграшок". На уроці діти працювали в групах, складали активний словничок, виконували конструктивні завдання, тренувальні вправи, розв"язували кросворд. Дуже цікаво було другокласникам проводити аудіювання пісні, виконувати інтерактивну вправу "Здогадайся хто".

шаблоны детских сайтов.