Директор ліцею

Равлюк Лариса Віталіївна

 

Ми вітаємо Вас  на сайті Кельменецького ліцею!

Сподіваємося, що з цікавістю поринете

в наш освітній та виховний простір.

Пишаюся тим, що  з дня відкриття

ліцей сміливо стартував, 

за невеликий відрізок часу  впевнено крокує,  

гідно утверджується на теренах району та області,

  перспективно планує майбутнє!

Недаремно нашим  гаслом  стали слова:

«Пізнаєм! Досягнем! Здобудем!»

Щиро хочемо, щоб всі відвідувачі  сайту

щодня знайомилися з нашим  життям,

раділи  успіхам ліцеїстів та їх вчителів, 

досягненням учнівського

та педагогічного колективу.

А ще чекаємо підтримки від усіх,

хто завітає у  наш віртуальний світ,

надаватиме допомогу у вирішенні різних проблем,

у розвязанні  важливих завдань

навчально-виховного процесу закладу.

 

Статистика

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Міжнародний день рідної мови

Про заплановані заходи тематичного дня учні дізналися з випуску ліцейної радіогазети (ведучі учні 7-А класу Марценюк Д. та Ткач А., вчитель Буняк Н.О.) та з інформаційної стіннівки "21 лютого - Міжнародний день материнської (рідної) мови", яку оформила педагог-організатор Івасюк Ю.В.

День видався  насиченим, емоційним, адже було проведено так багато.

Зустріч-ідентифікація "Я розмовляю українською" (відповідальна вчитель української літератури Попельницька А.С), під час якої учням та педагогам прикріплювалися символічні емблеми з відповідними закликами.

 

                 

Проведення акції-гасла "Мовна норма", яку підготувала Федоряк М.І. Завдання акції - наголосити на правильності вживання певних сполучень у мовленні.

Також були проведені мовознавчі перерви з використанням мультимедійних дошок:  перша перерва "Мовознавчий  турнір" (5-7 класи),  друга велика перерва "Інтелектуальна гра до Міжнародного дня материнської мови" (9-11 класи). Учні мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності та швидкість думки (продумали, організували, провели вчителі-філологи Буняк Н.О., Крива Д.В., Федоряк М.І,, Олійник М.І., Білобрицька І.Д., Попельницька А.С.)

 

У читальній залі бібліотеки розгорнуто мовознавчу галерею книг "У барвінок зодягайся, моє рідне слово" (відповідальна бібліотекар Гебрин Л.В.) Галерея   дала змогу відвідувачам познайомитися з новинками навчальної літератури, книгами з історії та розвитку мови і творами класиків української літератури.

Вчителі-словесники на уроках організували написання міні-диктантів "Рідна, калинова, щира і чудова - все це наша мова!"

Щорічний конкурс з українознавства "Патріот - 2019", в якому учні виконували завдання з української мови, літератури та історії України організували вчителі історії Адамчук А.В. та Адащук Т.В.

 

Емоційно-оптимістична "Абетка  побажань" збагатила словниковий запас кожного новими побажаннями (підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Адащук Т.В.)

Нагородження переможців художнього конкурсу від Дня української писемності та мови в абетковій арт-фотозоні підсумували вчителі-словесники на чолі з головою методичного об"єднання Буняк Н.О.

Пам"ятаймо! Мова - це наш всенародний скарб і найважливіший засіб спілкування. Бережімо її, примножуймо і передаваймо нащадкам!

шаблоны детских сайтов.