Директор ліцею

Равлюк Лариса Віталіївна

 

Ми вітаємо Вас  на сайті Кельменецького ліцею!

Сподіваємося, що з цікавістю поринете

в наш освітній та виховний простір.

Пишаюся тим, що  з дня відкриття

ліцей сміливо стартував, 

за невеликий відрізок часу  впевнено крокує,  

гідно утверджується на теренах району та області,

  перспективно планує майбутнє!

Недаремно нашим  гаслом  стали слова:

«Пізнаєм! Досягнем! Здобудем!»

Щиро хочемо, щоб всі відвідувачі  сайту

щодня знайомилися з нашим  життям,

раділи  успіхам ліцеїстів та їх вчителів, 

досягненням учнівського

та педагогічного колективу.

А ще чекаємо підтримки від усіх,

хто завітає у  наш віртуальний світ,

надаватиме допомогу у вирішенні різних проблем,

у розвязанні  важливих завдань

навчально-виховного процесу закладу.

 

Статистика

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Предметно-методична декада художньо-естетичного циклу

Швець І.Д. - вчитель образотворчого мистецтва та Івасюк Ю.В. - вчитель трудового навчання виготовили банер "Світ мистецтв".

Дев"ятикласники під керівництвом Дерев"янко О.А. підготували радіогазету "Танцюйте на здоров"я, танцюйте як ми, танцюйте краще нас!" і познайомили учнів із історією танцю, значенням танцю для здоров"я людини. На великих перервах вчителі хореографії Дерев"янко О.А та Цвинтарна С.А провели флешмоб "Хіп-хоп - стиль молодих", присвячений Дню танцю. Учні взяли активну участь у проведенні флешмобу.

                

Урок музичного мистецтва "Чарівний світ балету" у 3-А класі проводить  учитель музики Перепічка О.М. На уроці звучала музика до балетів, діти узнали, як поєднується вокальний спів з танцювальним жанром, із задоволенням на слух розпізнавали танцювальні ритми, переглядали відеоролики.

Кушнір Д.П. в 7-В класі  проводить урок трудового навчання на тему: "Виготовлення декоративної маски". Діти побачили відеоряд "Маски та їх роль у житті людини". Вчитель для вивчення нового матералу застосовував навчальні блоки, використовував міжпредметні зв"язки, організував  індивідуальну роботу над виробом.

"Музика та інші види мистецтва" - такою була тема відкритого уроку музичного мистецтва у 5-Б класі, який провела Григорошенко Н.А. На уроці учитель використовувала такі інноваційні методичні прийоми і методи: "Світлофор настрою", "Передбачення", "Ланцюжок", "Графічна музика",, "Критики", "Зроби дослідження", "Жива анкета".

Відкритий урок трудового навчання в 5-Б класі проводить Івасюк Ю.В.  Тема уроку: "Виготовлення м"якої іграшки". Учні із задоволенням переглядали мультимедійні презентації, захищали власні міні-проекти, працювали з інструктивними картками. Учителька використовувала методичний прийом "Ланцюжок" та індивідуально працювала з кожним учнем над виготовленням іграшки.

Вчитель образотворчого мистецтва Швець І.Д.  у 5-В класі проводить відкритий урок на тему: "Пасхальний натюрморт". Аплікація. На уроці застосовувались інтерактивні методи колективно-групового навчання, проводились музично-мистецькі паралелі, застосовувався емоційний заряд.

шаблоны детских сайтов.